Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 699 93519

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

imonems

Rūpinatės darbuotojų motyvacija? Vežkitės juos slidinėti!

Geri vadovai žino, jog asmeninės darbuotojų žinios ir talentai dar negarantuoja įmonei sėkmės. Tam būtina darni komanda, kurios formavimo renginiai vis dažniau iš įprastos biuro aplinkos ar užmiesčio sodybų persikelia į tokias vietas kaip slidinėjimo kurortai. Tad jeigu šviežias kalnų oras, komandinės lenktynės sniegynuose ir après-ski malonumai nėra jūsų biuro kasdienybė, pateikiame kelis argumentus, kodėl verta susipakuoti kolektyvą ir lėkti į kalnus.

Daugiau motyvacijos ir lojalumo

Nerimaujate, kad darbuotojus labiau nei slidinėjimo kelionė pradžiugintų įprastas priedas prie algos? Pastarųjų metų tyrimai rodo, jog darbdaviai linkę pernelyg išaukštinti pinigų skatinamąją galią ir nuvertinti kitas motyvacines priemones. Pasak mokslininkų, prie materialios gerovės prisitaikome itin greitai ir netrukus priedus prie algos pradedame traktuoti kaip savaime suprantamus – vargas darbdaviui, kuris arba nenori nuolat kelti skatinamosios sumos, arba negali to padaryti. Todėl ekspertai rekomenduoja paįvairinti motyvacinę sistemą. Būtent naujos patirtys, kaupiamos kolektyvo išvykų metu, daugumą darbuotojų ilguoju laikotarpiu motyvuoja labiau nei priedai prie atlyginimo ir didina lojalumą kompanijai.

Išryškėja užslėpti talentai

Nenustebkite, jei kelionės metu ramusis Jonas iš IT skyriaus pirmasis parodys iniciatyvą prireikus pagalbos ant kalno ar derantis dėl staliuko penkiolikai asmenų ir taip sausakimšame restorane. Slidinėjimo kelionėje kardinaliai pakeitus įprastą aplinką kolektyvui atsivers galimybės pademonstruoti savybes, kurios kasdieniame darbe likdavo nepastebėtos. Tad darbdaviui tai puiki proga geriau pažinti darbuotojus ir apgalvoti, kaip efektyviau išnaudoti kolektyvo narių potencialą grįžus atgal į biurą.

Stiprėja komandinė dvasia

Kartu įveikta pūga, ant kalno pasitiktas saulėtekis ar 101 kritimas ant užpakalio – kasdienybėje vargiai prieinamos bendros patirtys. Todėl palikę saugią, bet iki skausmo pažįstamą biuro aplinką, darbuotojai gaus progą atrasti vienas kito stipriąsias puses, mokysis dėmesingumo ir rūpestingumo, ugdys pasitikėjimą bei tarpusavio supratimą. O sniegynuose sukurtas komandos vieningumas vėliau labai pravers profesiniuose mūšio laukuose.

Kūrybingumo užtaisas

Nereikia ir mokslinių tyrimų (nors jų tikrai apstu) įsitikinti, jog kelionės plečia akiratį ir lavina vaizduotę gerokai labiau nei simbolinis priedas prie algos. Neformali aplinka sudarys darbuotojams ne vieną progą nuoširdžiai išsakyti, kaip iš tiesų jie jaučiasi darbe, kas juos motyvuoja, o kas kelia nerimą. Nekasdieniai iššūkiai reikalaus komandos ieškoti kūrybinių sprendimų drauge. O kalnų keltuvas ar kelias valandas trunkanti vakarienė après-ski restoranėlyje taps puikiausia vieta brainstormui, kur atsipalaidavę nuo įpareigojančios darbinės aplinkos darbuotojai pažers tokių perliukų, kad nustebsite, kaip iki šiol niekas nepateikė tiek įmonei naudingų idėjų. Ir svarbiausia – įkvėpimas bei kūrybinė drąsa lydės ne tik slidinėjimo kelionėje, bet ir grįžus atgal į kasdienę biuro aplinką.

Tad priežasčių organizuoti komandos formavimo slidinėjimo kelionę tikrai netrūksta. Nerimaujate dėl organizacinių ir logistikos klausimų? Patikėkite šiuos rūpesčius mūsų patyrusiems specialistams, kurie paruoš pasiūlymą tiksliai pagal jūsų kolektyvo poreikius.

„Hi Mountains" paskelbtą informaciją panaudojant kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, būtina nurodyti „Hi Mountains" kaip šaltinį.

Freeride Walmendingerhorn -Marmot-Frank Kretschmann -4-

Čiuožimo užtrasėse technikos pagrindai

Slidės, Snieglentės
2018 lapkričio 26
Gudauri-Kobi-Ski-Lifts

Gudauri atsinaujina!

Kurortai
2018 spalio 29
10-geriausiu-slidziu

Geriausios 2015 m. all-mountain slidės

Įranga, Slidės
2014 lapkričio 16
apkaustai-snieglentei-kaip-issirinkti

Apkaustai snieglentei: kaip išsirinkti?

Įranga, Snieglentės
2016 sausio 5
snowboarding lithuania

Snowboarding Lithuania

Media, Snieglentės
2014 sausio 15
slidinejimas su vaikais

Slidinėjimas su vaikais: kada ir kaip?

Kurortai
2015 gruodžio 16
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
 • 1
  Minimum 16 asmenų
 • 2
 • 3
  Dominančios šalys
 • 4
  Apgyvendinimo tipas
 • 5
 • 6