Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

snowboard filmai

5 kiečiausi snowboard filmai

Apie snieglentes ir snieglentininkus filmų prikurta daug – tiek dokumentinių, tiek vaidybinių (šie neretai klaikūs). Nieko nuostabaus – juk nuo pirmosios lentos pasirodymo prekyboje iki pirmojo filmo apie šį sportą nepraėjo nė dvidešimt metų, o žmones visada masino tai, kas gražu ir pavojinga.

Kad būtų lengviau atsirinkti, išskyrėme penkis svarbiausius, kurie, tikimės, padės lengviau sulaukti sezono pradžios:

5. Apocalypse Snow (1984 m.)

Šis prancūzų režisieriaus Didier Lafont trumpametražis filmas buvo pirmasis, atvedęs snieglentes į kino pasaulį (nuo to laiko susukti dar trys filmo tęsiniai). Per 24-ias filmo minutes parodomos praktiškai visos aštuntojo dešimtmečio žiemos sporto naujovės. Filmas prancūzų kalba, bet jos visai nedaug – svarbiausi čia yra šuoliai, didelis greitis, tonos powderio ir nepakartojami Alpių vaizdai.

4. The Western Front (1988 m.)

1988-ieji buvo tam tikros revoliucijos metai. Galima sakyti, kad su šiuo filmu Noah Salasnek, Dave Seoane ir Chris Roach pradėjo freestyle judėjimą. Vaizdajuostė savyje talpino viską, kas slidinėjimą snieglente padaro nepakartojamu sportu – nauji triukai, įspūdingi judesiai ir kieti nusileidimai. Tikrai ne vieną gyvenimą pakeitęs filmas.

3. Subjekt Haakonsen (1996 m.)

Dave Seoane filmas apie legendinį norvegų snieglentininką turi ištisą pasekėjų kultą. Terje Haakonsen yra vienas įtakingiausių visų laikų lentos meistrų, o pats filmas daugelio įvardijamas kaip nemirštanti klasika. Jei kada susimąstėte, kaip atrodo profesionalaus boarderio kasdienybė, tikrai verta užmesti akį.

2. The Art of Flight (2011 m.)

Jei kažką rėmė „Red Bull“, iškart žinai, kad daiktas bus kokybiškas. Travis Rice vardas žinomas kone visų žiemos sporto entuziastų, o šis filmas – dveji metai jo ir jo draugų iššūkių kalnuose. Žandikaulį atveriantys vaizdai, širdies ritmą užvedantis garso takelis ir turbūt gražiausias sniegas, kokį bus tekę matyti. Nekalbant jau apie triukus ir vietas, kurių sveiko proto žmonės tiesiog nesirenka.

1. Never Not Part 2 (2013 m.)

Trumpai tariant, šis filmas paaiškina, kodėl žmonės tai daro. Kodėl jie kyla į aukščiausius kalnus, leidžia dienas šaltyje, lenda į pavojingiausius tarpeklius, laužosi kaulus ir išleidžia krūvas pinigų. Tai pusantros valandos gryno įkvėpimo visiems, kam bent kartą teko stovėti ant lentos arba kurie apie tai galvojo. Jei užtenka laiko – verta pradėti nuo pirmos dalies ir pažiūrėti visą filmą, jei ne – bent jau permesti akimis antrąją.

„Hi Mountains" paskelbtą informaciją panaudojant kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, būtina nurodyti „Hi Mountains" kaip šaltinį.

Freeride Walmendingerhorn -Marmot-Frank Kretschmann -4-

Čiuožimo užtrasėse technikos pagrindai

Slidės, Snieglentės
2018 lapkričio 26
Gudauri-Kobi-Ski-Lifts

Gudauri atsinaujina!

Kurortai
2018 spalio 29
slidinejimo salmai kaip issirinkti

Slidinėjimo šalmai: kaip išsirinkti?

Įranga, Slidės, Snieglentės
2015 gruodžio 16
10-geriausiu-slidziu

Geriausios 2015 m. all-mountain slidės

Įranga, Slidės
2014 lapkričio 16
slidinejimo inventoriaus slidziu snieglenciu nuoma

Kodėl slidinėjimo inventoriaus nuoma – gera idėja

Įranga, Slidės, Snieglentės
2015 gruodžio 29
pigios slidinejimo keliones

Pigios slidinėjimo kelionės

Media
2014 vasario 12
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
 • 1
  Minimum 16 asmenų
 • 2
 • 3
  Dominančios šalys
 • 4
  Apgyvendinimo tipas
 • 5
 • 6