Kelionės pasiūlymas

Turistiniai žygiai Sakartvele

Užkariavę snieguotas viršūnes, neatsispyrėme Svanetijos regiono grožiui ir šiltuoju metų laiku. Kviečiame į 8 dienų trukmės kelionę, kurios metu akis glostys neregėto grožio kalnai, džiugins tradicinės svanų virtuvės patiekalai, kvapą gniauš švariausias kalnų oras. Kelionės programa patikrinta ne kartą, paruošta su dideliu dėmesiu ir atsakomybe. Grupė vedama patyrusio gido Tado Jeršovo. Sudėtingumas  – tinkama daugumai.

Mes mylime kalnus!

Turistiniai žygiai į kalnus
960 €
Įskaičiuota
Skrydis lėktuvu
Inventoriaus gabenimas!
Maitinimas

Apie žygį

  • Didžiausias aukštis – 3000 m.
  • Viso nueitas atstumas – 69 km.
  • Vertikalus pakilimas – 3600 m.
  • Vertikalus nusileidimas – 2750 m.
  • Žygio dienų skaičius – 5 d.
  • Poilsio dienų skaičius – 2 d.
  • Sudėtingumo lygis – Tinkama daugumai

Kelionės eiga padieniui

1 diena

Skrydis Vilnius-Kutaisi 13:30-18:10, pevežimas į Mestiją, vakarienė svečių namuose.

2 diena

Po pusryčių aplankome žymiausio Sakartvelo alpinisto Mikhail Gergiagi namus-muziejų, vėliau mus užveža iki slėnio viršaus - grožimės panorama ir einame link Karauldi ežerų, grožėdamiesi (esant palankiems orams) Ušbos viršūne. Žygis ~ 8 km, ~ 500 vertikalių metrų žemyn ir aukštyn. Po žygio - laisvas laikas Mestijoje.

3 diena

Žygis Mestija - Žabeši, ~ 19 km, pakilimas ~ 850 metrų, nusileidimas ~400 metrų, aukščiausia vieta - 1900 m. Pakeliui takas vingiuos miškais ir pievomis, aplankant vietinius kaimelius. Užkąsti sustosime aukščiausioje dienos vietoje, su fantastišku vaizdu į slėnį ir Tetnuldi (4858 m) viršūnę.

4 diena

Žygis Žabeši -Adiši. Pakilimas prasidės tik palikus svečių namus, kilsime taku miškais ir pievomis iki Tenuldi keltuvų, toliau dalį maršruto kilsime slidinėjimo trasa ( be sniego) ir vėliau kalnų takeliais suksime dešiniau link Adiši kaimelio, o kur bus gražiausias vaizdas -stosime užkąsti. Viso per dieną nueisime apie 14 km, pakilsime apie 1100 vertikalių metrų, nusileisime apie 650 m. Aukščiausia vieta - 2500 m.

5 diena

Į perėją - o ten bus galima pasiekti netolimais esančią 2800 m viršūnėlę - ir/arba leistis žemyn link Kalde kaimelio ( dienos maršrutas apie 14 km) arba kalnų takeliais dar pakilti kelis šimtus metrų (dienos maršrutas ~ 20 km). Maksimalus aukštis 2800-3000 m. , pakilimas 650-900 m, nusileidimas 700-900 m.

6 diena

Žygis Kalde - Ušguli. Priklausomai nuo savijautos ir oro sąlygų, Ušguli galima pasiekti arba per perėją (~16 km, ~1000 vertikalių metrų pakilimas/~950 m nusileidimas) arba tiesesniu keliu (14-17 km, 400- 500 m vertikalių). Tada pietaujame ir keliaujame iki Batumio ( pervežimas apie 5-6 valandas)

7 diena

Laivas laikas - geriausia Batumio kava, turgus, geriausi Batumi ledai, jūra, baseinas ir kiti žemiški malonumai. Galima apsilankyti įspūdingame Batumio botanikos sode

8 diena

Laisvas laikas, po pietų pervežimas į Kutaisio oro uostą. Skrydis Kutaisis-Vilnius 18:40-21:25

Apgyvendinimas (1)

Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.