Kelionės pasiūlymas

Žygiai kalnuose. Zakopanė, Lenkija!

Pristatome keturių dienų kelionę į aukštuosius tatrus. Gyvensime ir žygiuosime iš žiemos sostine tituluojamo Lenkijos kurorto Zakopanė. Zakopanė – aukščiausias Lenkijoje esantis miestas, įskūręs 1 km. virš jūros lygio aukštyje. Žygiuojant, apylinkėse atsiveria nuostabios panoramos, kalnų slėniai, ežerai. Kelionės metu ne tik aktyviai žygiuosime, bet ir susipažinsime su istorinėmis miesto vietomis, tradicine kulinarine virtuve bei kultūra. Ilsėsimes centrinėje miesto vietoje įsikūrusiame 4**** viešbutyje Quarion.

nuo 495 €
Įskaičiuota
Autobusu
Sauna!
Kelionės vadovo paslaugos!
Pusryčiai

Apie žygį

  • Didžiausias aukštis – 2050m
  • Viso nueitas maršrutas – 21-27km
  • Vertikalus pakilimas – 900-1500m
  • Vertikalus nusileidimas – 400-1500m
  • Sudėtingumo lygis – Lengvas / vidutinis

Kelionės eiga padieniui

07.06 ketvirtadienis

Anksti ryte išvažiuojame iš Vilniaus. Kelionė iki Zakopanės. Sustojimai kelionės metu. Įsikuriame Aquarion viešbutyje, vakarieniaujame.

07.07 penktadienis. Grupė "LENGVIAU"

atstumas apie 12km, vertikalus pakilimas apie 900m. Vertikalaus nusileidimo 850m. Jei visi norės sukilti į Giewont viršūnę, tai aukščiausias dienos taškas bus 1895m. Leidžiantis žemyn, stosime kalnų trobelėje poilsiui, pietums. Žygio trukmė apie 6-7 val.

07.07 penktadienis. Grupė "SUNKIAU"

Atstumas apie 12km, sukilimo apie 1500m. Vertikalaus nusileidomo 400m. Aukščiausias taškas maršrute Kondracka kopa 2005m. Tęsime žygį iki Kasprowie wierch 1987m. Nuo čia leidžiamės su keltuvu. Kasprowie wierch yra restoranas kuriame galėsime pasidaryti sustojimą poilsiui. Žygio trukmė apie 7-8val.

07.08 šeštadienis. Grupė "LENGVIAU"

Žygį pradedame keldamiesi keltuvu į Kasprowie wierch. Pasivaikštom ir pasigrožim viršūne. Leidžiamės link didelės kalnų trobelės Murowaniec, pasistiprinam ir tęsiame nusileidimą dar gerų pora valandų. Atstumas apie 9km, vertikalaus nusileidimo 1000m., pakilimas iki 200m. Trukmė apie 5val.

07.08 šeštadienis. Grupė "SUNKIAU"

Žygį pradedame keldamiesi keltuvu į Kasprowie wierch. Pasikėlus, žygiuojam aukščiau ir toliau, darom lankstą ir ir leidžiamės link kalnų trobelės Murowaniec. Papietaujam, pasiilsim. Tęsiam žygį kildami aukštyn aplankyti ežero Czarny Staw. Sekančiu, leidžiamės apie pora valandų žemyn. Atstumas apie 15km., sukilimas apie 450m., vertikalaus nusileidimo apie 1500m. Aukščiausias taškas 2050m. Žygio trukmė apie 7val.

07.09 sekmadienis

Pusryčiai. Ankstyvas išvykimas. Kelionė atgal į Lietuvą. Grįžtame apie 22val. vakaro

*

Kelionės eiga, maršrutai gali būti koreguojami atsižvelgiant į oro sąlygas.

Apgyvendinimas (1)

Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.