Kelionės pasiūlymas

Kalnų slidinėjimas Gruzijoje – Svanetija slidinėjimas Sakartvelas

Išbandėme, rašome stiprų dešimtuką ir į Svanetiją grįžtame vėl! Freeride ir backcountry mėgėjus sveikiname. Jūs atsidūrėte vienoje tinkamiausių vietų pasaulyje. Svanetijos regionas užima labai kalnuotas sritis Kaukazo kalnų grandinėje. Tai – aukščiausia gyvenama žmonių teritorija Europoje. Slidinėti Svanetija kviečia tuos, kurie mėgsta šviežią ir purų sniegą, turėsite laisvę rinktis šlaitų statumą ir maršruto sudėtingumą.

nuo 760 €
Įskaičiuota
Skrydis lėktuvu
Pusryčiai ir vakarienės!
20 kg. + įrangos bagažas!
Kelionės vadovo paslaugos!

Galerija

Apie kurortą

  • Trasų kilometražas – 19km
  • Trasos pagal sudėtingumą – Kelionė pažengusiems
  • Didžiausias aukštis – 3036 m.
  • Keltuvų skaičius – 5
  • Sniego parkų skaičius – -
  • Atstumas iki trasų – 20-60 min.

Kelionės eiga padieniui

1 diena

Skrydis Vilnius - Kutaisi 22:20-03:55. Pervežimas Kutaisi - Mestia su sustojimu pietums. pervežimo trukmė apie 5 val. Atvykstame į viešbutį, įsikuriame, vakarieniaujame.

2 diena

Slidinėjimas Tetnuldi, 2260 – 3036 m. (776 vertikalių metrų). Du sėdimi keltuvai su uždaromais gaubtais. Pirma pakopa eina iki trasos išsišakojimo, nuo ten antra pakopa eina aukštyn. Viena trasa, apie 10 km. ilgio, einanti ketera, su vienu atsišakojimu. Bekelė viena ir kita keteros puse. Norintiems pašokinėti yra natūralių tramplinų. Dienos pabaigoje nusileidimas dar 600 vertikalių metrų iki keltuvų.

3 diena

Hatsvali, už 9 km., apie 20 min. kelio. 1865 – 2347 m. (482 vertikalių metrų). Šimtamečiai miškai. Maršrutų pasirinkimų čia netrūksta. Jei sniegas šviežias, kelioms dienoms per akis raidinimo nuo keltuvo iki keltuvo miškais.

4 diena

Esant palankioms klimatinėms sąlygoms siūlomas išskirtinis nuotykis – išvyka į Ušguli kaimą, aukščiausia visus metus gyvenamą vietovę Europoje, UNESCO įtraukta į saugotinų objektų sąrašą. Labai nuostabi vieta su nedideliu etnografiniu muziejumi, vienuolynu ir visa garsiųjų Svanetijos bokštų virtine. Aplink atsiveria nuostabios panoramos, galima kopti ketera ir čiuožti atgal tiesiai į kaimą. Tai visos dienos kelionė, įmanoma tik jei kelias nuvalytas. Esant nepalankioms sąlygoms, slidinėsime Tenuldi.

5 diena

Kultūrinė diena. Mestijoje įkurtas Nacionalinis etnografijos muziejus. Margiani šeimos muziejus, kur galima pamatyti, kaip gyveno svanai kartu su gyvuliukais. Sovietmečio dvasia alsuojantis, alpinisto Khergiani muziejus.

6 diena

Backcountry diena. Kopimas tiesiai nuo viešbučio link Ušbos, kvapą gniaužiančios panoramos ir čiuožimas atgal. Ušba viena iš Didžiojo Kaukazo viršunių. Kalno aukštis – 4700 m.

7 diena

Anksti ryte išvykstame į oro uostą. Skrydis Kutaisi – Vilnius. Nusileidžiame Vilniuje 06:15 val. Lietuvos laiku.

-

*Pateikta programa yra rekomendacinio pobūdžio. Ji gali keistis priklausomai nuo aplinkybių. Ši kelionė vykdoma susirinkus 5 ir daugiau keleivių.

Apgyvendinimas (1)

Blogo įrašai

Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.