Mes naudojame slapukus, kad suprastume kaip Jūs naudojate svetainę ir galėtume ją tobulinti. Slapukai taip pat padeda personalizuoti svetainės turinį ir reklamą. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
+370 699 93519

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

Nuolaidos draugų grupėms

Keliaujant 6 ir daugiau asmenų, siūlome sutaupyti iki 50 proc. nuo kelionės kainos. Kuo daugiau asmenų keliauja kartu, tuo didesnė pritaikoma nuolaida, kurią galima išdalinti visiems keliaujantiems po lygiai arba priskirti vienam išrinktajam.

Skaičiuoti nuolaidą

Už surinktą 10 žmonių grupę suteiksime Jums 395 eur nuolaidą kelionei.

Rodyti akcijos taisykles Peržiūrėti Hi Mountains keliones
Akcijos taisyklės:
 • Grupinė nuolaida galioja keliaujant 6 ir daugiau asmenų;
 • Grupinė nuolaida nesumuojama su kitomis Hi Mountains akcijomis;
 • Pasiūlymas galioja užsakant kelionę visai asmenų grupei vienu užsakymu;

SLIDINĖJIMAS SU HI MOUNTAINS – GERIAUSIOS SLIDINĖJIMO KELIONĖS IR KURORTAI

Slidinėjimo kelionės su Hi Mountains - geriausias pasirinkimas žiemos atostogoms. Siūlome išskirtines keliones į geriausius Europos, Kaukazo, Karpatų kurortus už bene žemiausią rinkoje kainą. Hi Mountains yra licencijuotas kelionių organizatorius.

Slidinėjimas Kur norite slidinėti?
 • Austrijoje(3)
  • Innsbruck
  • Bad Gastein
 • Prancūzijoje(7)
  • Les Deux Alpes
  • Serre Chevalier
  • Pra Loup
  • Les Orres
  • Chamrousse
  • Les Arcs
  • Alpe d'Huez
 • Italijoje(2)
  • Cortina
 • Ukrainoje(2)
  • Bukovel
  • Bukovel Nauji metai
  • Bukovel Kalėdos
 • Lenkijoje(1)
  • Szcyrk
 • Slovakijoje(1)
  • Tatrai
 • Andoroje(1)
  • Grandvalira
Transportas Kaip norite keliauti?
 • Nesvarbu
 • Tik lėktuvu
 • Tik autobusu
 • Tik apgyvendinimas
Data Kada norite slidinėti?
 • Nesvarbu
 • Gruodis
 • Sausis
 • Vasaris
 • Kovas
 • Balandis
7 dienos
Įskaičiuotas ski pass
23 kg. + įrangos bagažas

Slidinėjimas Les Deux Alpes, PrancūzijaLes Deux Alpes

Les Deux Alpes kurortas – vienas seniausių ir prestižiškiausių slidinėjimo kurortų Prancūzijoje. Trasų aukštis čia prasideda nuo 1650 m., o didžiausias trasų aukštis siekia net 3600 m., tad slidinėjama čia beveik ištisus metus.

Kurortas džiugina plačiomis ir puikiai prižiūrėtomis trasomis, moderniais bei greitais keltuvais. Les Deux Alpes gali didžiuotis 225 km. slidinėjimo trasų, kurių 43 sudaro mėlynos, 24 žalios, 16 raudonos ir 11 juodos trasos. Beje, čia taip pat veikia vienas didžiausių sniego parkų Europoje.

790 eur
7 nakvynės
Įskaičiuotas ski-pass!
Pusryčiai ir vakarienė!
Lėktuvu!

Slidinėjimas AustrijojeInnsbruck lėktuvu

Tikrai nedažnai sutiksime reiškinį, kai ta pati vieta yra ir ilgą istoriją menantis didmiestis, ir modernus slidinėjimo kurortas. Kaip tik toks yra Austrijos istorinio regiono Tirolio ir Alpių kalnų sostinė Insbrukas. Tai unikali vieta, į kurią visus metus plaukia tiek slidinėjimo, tiek istorijos bei kultūros fanatikai (ir, žinoma, studentai). Jeigu laikote save šių sričių garbintojais, geresnės vietos atostogoms už Insbruką šioje žemėje turbūt nerasite.

23 kg + slidinėjimo bagažai!
Šildomas baseinas!
1 val. trukmės pervežimas!

Slidinėjimas Alpe dHuez

Vienareikšmiškai geriausias ir žymiausias pietinių Prancūzijos alpių slidinėjimo kurortas – Alpe d’Huez. Įsikūręs vos valandos kelio atstumu nuo Grenoble oro uosto šis modernus kurortas garsėja sulaukiantis daugiau kaip 300 saulėtų dienų per metus! Čia slidinėjama net 1125 – 3300 m. aukštyje. Alpe d’Huez kurorte stūkso ir ilgiausia pasaulyje slidinėjimo trasa Sarenne, kurios ilgis net 16 km! Kurorte viso veikia 250 km. trasų į kurias kelia 84 keltuvai ir 944 sniego patrankos.

640 eur
7 nakvynės
Įskaičiuotas Ski-pass
23kg + slidinėjimo bagažas
Baseinas ir sauna

Slidinėjimas PrancūzijaChamrousse

Vos 30 kilometrų atstumu nuo Grenoble miesto įsikūręs Chamrousse kurortas siūlo 90 kilometrų trasų. Kurortą sudaro du miesteliai: Chamrousse 1650 (Nook) ir Chamrousse 1750-1700 (Arselle slidinėjimo zona), tarpusavyje sujungti keltuvais. Kurortas pasižymi miškingomis vietomis, vaizdinga Grenoblio panorama ir įspūdingais saulėlydžiais. Net ir po slidinėjimo čia neteks nuobodžiauti – Chamrousee rasite kino teatrą, IGLU kaimelį, tramplinų parką ir dar daug kitų siūlomų pramogų.

9 nakvynės
Įskaičiuotas ski-pass
Pusryčiai ir vakarienė

Slidinėjimas AustrijojeInnsbruck

Tikrai nedažnai sutiksime reiškinį, kai ta pati vieta yra ir ilgą istoriją menantis didmiestis, ir modernus slidinėjimo kurortas. Kaip tik toks yra Austrijos istorinio regiono Tirolio ir Alpių kalnų sostinė Insbrukas. Tai unikali vieta, į kurią visus metus plaukia tiek slidinėjimo, tiek istorijos bei kultūros fanatikai (ir, žinoma, studentai). Jeigu laikote save šių sričių garbintojais, geresnės vietos atostogoms už Insbruką šioje žemėje turbūt nerasite.

7 nakvynės
Įskaičiuotas Ski-pass!
23kg + slidinėjimo bagažas

Slidinėjimas PrancūzijojeSerre Chevalier

Serre Chevalier kurortas yra vienas didžiausių Europoje. Serre Chevalier kurortas siūlo daugiau nei 250 kilometrų trasų ir slidinėjimą net 2850 m. aukštyje. Tai ideali vieta žiemos atostogoms tiek adrenalino besivaikantiems slidinėtojams, tiek keliaujant su šeima. Slidinėjimo centras aprūpintas įvairaus sudėtingumo trasomis įvairiems stiliams. Kurorte veikia ne vienas sniego parkas: “BoarderCross” parkas lenktynėms, “MêleZone” parkas skirtas freestyle, “VidéoZone” parkas, kuriame galėsite filmuoti savo rezultatus ir aptarti juos su draugais, o “Arva Park” skirtas išmokti saugaus elgesio sniego griūčių atveju.

7 nakvynės
Įskaičiuotas ski-pass
23kg + slidinėjimo bagažas

Slidinėjimas PrancūzijaPra Loup

Pra Loup – vienas didžiausių pietinių Prancūzijos alpių slidinėjimo kurortų. „Espace Lumiere“ regionas, jungiantis Ubaye ir Val d’Allos slėnius siūlo 180 kilometrų gerai paruoštų trasų. Du pagrindiniai miesteliai, Praloup 1500 ir Praloup 1600 nutolę dviejų kilometrų atstumu. Žemiau esantis miestelis puikiai tiks ramiam šeimos poilsiui, kai tuo tarpu Praloup 1600 pasižymi šiuolaikine architektūra ir smagiais apre ski barais.

590 eur
Įskaičiuotas ski-pass
Inventoriaus paruošimas-dovanų!

Slidinėjimas AndoraGrandvalira

Vos už dviejų valandų kelio nuo Barselonos yra įsikūręs didžiausias Andoros slidinėjimo kurortas Grandvalira, siūlantis net 210 km. trasų, iš kurių 100 km. mėlynų, 77 km. raudonų ir 33 km. juodų trasų. Į trasas kelia net 62 keltuvai. Slidinėjama 1710 m.-2610 m. aukštyje. Čia įrengta ir sniego gaminimo sistema, dengianti didžiąją dalį trasų. Kurortas yra unikalus jį supančių kaimelių išdėstymu. Slidinėdami Andoroje, mėgausitės profesionaliai paruoštomis trasomis, nuostabiu sostinės Andorra la Vella senamiesčiu ir begale čia siūlomų laisvalaikio pramogų.

Inventoriaus gabenimas!
Inventoriaus paruošimas dovanų!

Slidinėjimas ItalijaCortina lėktuvu

Cortina d’Ampezzo kurorto skaičiai; 35 modernių keltuvų tinklas, 120 kilometrų trasų iš kurių 45 km. sudaro mėlynos, 55 km. raudonos ir 20 km. juodos trasos. Slidinėjama 1224 m. – 2924 m. aukštyje.

750 eur
620 eur
7 nakvynės
Ski-pass įskaičiuotas!
23kg + slidinėjimo bagažas
Baseinas ir sauna

Slidinėjimas PrancūzijaLes Orres

Pietinėse Prancūzijos alpėse įsikūręs Les Orres kurortas yra tikra alpių grožio ir slidinėjimo suderinamumo oazė. Kurorte visas 100 km. slidinėjimo trasų sudaro 60 km. raudonų, 30 km. mėlynų ir 10 km. juodų trasų. 19 keltuvų sistema užtikrina greitą ir sklandų judėjimą. Slidinėdami Prancūzijos Les Orres kurorte galėsite mėgautis itin vaizdingais maršrutais. Čiuožiant Grand Cabane trasa matomas Sainte Marguerite ežeras bei visa vaizdinga Muretier slėnio panorama. Slidinėjama 1550 – 2750 metrų aukštyje.

7 nakvynės
Paradiski ski pass įskaičiuotas!
23 kg + slidinėjimo bagažas!
Ski in ski out!

Slidinėjimas PrancūzijojeLes Arcs / Paradiski

Paradiski zona sujungta daugiau kaip 20 slidinėjimo stočių. Slidinėjama nuo 1200 iki 3250 metrų aukščio. Kurortas siūlo tokias pramogas, kaip pasivažinėjimą olimpine, 1,5 km besitesiančia bobslėjaus trasa su 19 posūkių. Visose didesnėse stotyse veikia daugybė restoranų, barų, diskotekų, kino teatrų, sporto klubų bei prekybos centrų. Slidinėjimo trasos, prasidedančios ir pasibaigiančios prie namų durų, nepalieka jokio noro neišpildyto.

739 eur
650 eur
Wi-fi autobuse!
Inventoriaus paruošimas dovanų!

Slidinėjimas ItalijaCortina autobusu

Cortina kurorto skaičiai; 35 modernių keltuvų tinklas, 120 kilometrų trasų iš kurių 45 km. sudaro mėlynos, 55 km. raudonos ir 20 km. juodos trasos. Slidinėjama 1224 m. – 2924 m. aukštyje.

4 nakvynės
Įskaičiuotas maitinimas
Inventoriaus paruošimas - dovanų!

Slidinėjimas UkrainojeBukovel Kalėdos

Bukovelis – arčiausiai Lietuvos esantis modernus ir didelis slidinėjimo kurortas. Europinės klasės sparčiai vystomas slidinėjimo centras kasmet pritraukia vis daugiau turistų. Šiandien Bukovelyje veikia 61 įvairaus lygio trasa, kurių bendras ilgis yra daugiau kaip 50 kilometrų! Šį kurortą ypač vertina anksčiau Slovakiją išbandę keliautojai  – ukrainiečiai trasas prižiūri kruopščiau, kainos yra mažesnės, o lietuviai yra laukiamiausi kurorto svečiai. Hi Mountains grupę į Bukovelį lydi patyręs ir puikiai kurortą pažįstantis kelionės vadovas.

Wi-fi autobuse!
Inventoriaus paruošimas dovanų!

Slidinėjimas LenkijaSzcyrk

Pigi savaitgalio išvyka į Lenkijos slidinėjimo kurortą SZCRYK. Kurortas turi 35 kilometrus trasų, iš kurių 22,5 km yra mėlynų, 7,8 km. raudonų ir 4,7 km. juodų trasų, tad pagal sudėtingumą sau atitinkančią trasą čia ras kiekvienas.

6 nakvynės
Įskaičiuotas maitinimas
Inventoriaus paruošimas - dovanų!

Slidinėjimas UkrainojeBukovel Nauji metai

Bukovelis – arčiausiai Lietuvos esantis modernus ir didelis slidinėjimo kurortas. Europinės klasės sparčiai vystomas slidinėjimo centras kasmet pritraukia vis daugiau turistų. Šiandien Bukovelyje veikia 61 įvairaus lygio trasa, kurių bendras ilgis yra daugiau kaip 65 kilometrai! Šį kurortą ypač vertina anksčiau Slovakiją išbandę keliautojai  – ukrainiečiai trasas prižiūri kruopščiau, kainos yra mažesnės, o lietuviai yra laukiamiausi kurorto svečiai. Hi Mountains grupę į Bukovelį lydi patyręs ir puikiai kurortą pažįstantis kelionės vadovas.

Wi-fi autobuse!
Inventoriaus paruošimas dovanų!

Slidinėjimas SlovakijaSlovakija

Pigi savaitgalio slidinėjimo išvyka į Slovakijos Tatrus! Kelionės metu ne tik slidinėsite  Jasna ir Tatranska Lomnica kurortuose, bet dėka centrinės viešbučio Poprad lokacijos, vakarus galėsite  leisti centrinėje miesto dalyje ar pramogauti 600 m. atstumu esančiame vandens parke. Slidinėsime iki 1160 m. aukštyje. Kurorte veikia viso 12 trasų ir 8 į jas keliantys keltuvai.

7 naktys
Inventoriaus paruošimas dovanų!
Sauna

Slidinėjimas Bad GasteinBad Gastein

Bad Gaštaino trasų ilgis – 118 km, jas aptarnauja 25 keltuvai. Kurorte yra daug sudėtingų nusileidimų, kuriuos įveikti gali tik gerai pasiruošę kalnų slidininkai. Kurorte sudarytos visos sąlygos puikiam slidinėjimui, tvirta sniego danga, patogus keltuvų išdėstymas, pakankamai sudėtingos, bet tuo pačiu ir patogios trasos, tinkančios ir pradedantiems kalnų slidininkams.

469 eur
Turite klausimų?
Skambinkite: +370 699 93519
Rašykite: info@himountains.lt
Užsukite: Verkių g. 44 - G93, Vilnius
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
 • 1
  Minimum 16 asmenų
 • 2
 • 3
  Dominančios šalys
 • 4
  Apgyvendinimo tipas
 • 5
 • 6