+370 699 93519

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

slidinejimas vasara

Slidinėjimas vasarą: patiems nekantriausiems

Kantrybė gal kitą kartą gal ir būna dorybė, bet nieko baisaus, jei šios dorybės ir stokoji. Kai kurie kurortai (įskaitant ir prancūzų Tignes!) turi ką pasiūlyti net patiems nekantriausiems slidžių bei snieglentės fanatikams. Taip, iš tiesų yra kur nuvykti dar gerokai prieš sezoną – net ir vasarą. Tad jūsų dėmesiui – 10 puikių vietų kurios galima slidinėti dar sezonui neprasidėjus.

Les Deux Alpes, Prancūzija

3600 metrų – aukštis, kuriame yra Les Deux Alpes ledynas, – jau savaime garantuoja slidinėjimą visą žiemą. Nors oficiali šių metų sezono pradžia yra lapkričio 29 d., kai kurios trasos vienam savaitgaliui atidaromos jau spalio 25-26 dienomis. Šį savaitgalį nekantriausieji galės išbandyti naujausias freeride ir freestyle slides, paklausyti gyvos muzikos, o savaitgalį užbaigti žymiajame klube Café Brasilien.
HiMountains jau nepirmus metus važiuoja į Les Duex Alpes, šiais metais keliaujam sausio viduryje: atidaryti kelionę į Les Duex Alpes.

Les-deux-Alpes

Saas Fee, Šveicarija

Allalino ledynas, esantis pustrečio kilometro aukštyje, pradeda veikti jau nuo liepos vidurio ir siūlo apie 20 km įvairaus sudėtingumo trasų. Nenuostabu, kad čia vasaros treniruotėms atvyksta ne tik Šveicarijos, bet ir užsienio profesionalūs sportininkai.

saas-fee

Silverton Mountain, Koloradas, JAV

Šaltis Koloradą šįmet aplankė anksti – pirmieji sezono slidinėjimai Silvertone pastebėti dar rugsėjo pabaigoje. Entuziastai turėjo patys užkopti į viršukalnę, nes liftai dar neveikia.
Bet jei tai atrodo per sunku, visada galima palaukti oficialaus kurorto atidarymo gruodžio 20 d.

silverton

Sӧlden, Austrija

Dauguma slidinėjimo trasų Solden, Austrijoje atidaromos tik lapkričiui įpusėjus, bet du Sӧldeno ledkalniai, sujungti tuneliu, veikė jau nuo spalio 3 d.

solden

Cervinia, Italija / Zermatt, Šveicarija

Šiek kaimynystėje esantys kurortai Italijos-Šveicarijos pasienyje atsidarys maždaug spalio 20 d. ir leis pakilti Klein Matterhorn viršukalnę, esančią svaignančiame 3899 metrų aukštyje.

Cervinia

Tignes, Prancūzija

Tai yra tas Prancūzijos kurortas, kuris veikia beveik visą rudenį. Tignes kai kurie keltuvai, keliančius į Grande Motte viršukalnę (3656 m), buvo įjungti jau spalio 4 d.

tignes

Stubai, Austrija

Didžiausias Austrijos slidinėjimui skirtas kalnynas veikia nuo spalio pradžios – šiuo metu paleisti septyni iš 27 liftų.

stubai

Banff, Albertos provincija, Kanada

Trys Banfo slidinėjimo zonos pirmojo sniego sulaukė rugsėjo viduryje. Šiam pasiekus septynis septynis colius, keli bebaimiai slidininkai ir snieglentininkai jau buvo pastebėti ant kalno.

banff

Laax, Šveicarija

Nors žiemos sezonas čia prasideda tik gruodžio 20-ąją, Laax galima paslidinėti trijų kilometrų aukštyje jau nuo lapkričio pradžios.

laax

Pitztal, Austrija

Ant šio didžiausio Tirolio regiono ledyno sezonas tęsiasi pasakiškai ilgai – jis uždaromas ankstyvą gegužę, o naujas sezonas prasideda rugsėjo 20 d.

pitztal

„Hi Mountains" paskelbtą informaciją panaudojant kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, būtina nurodyti „Hi Mountains" kaip šaltinį.

slidinejimo sezonas - kur slidineti

Slidinėjimo sezonas: kada ir kur slidinėti?

Kurortai, Media
2017 rugpjūčio 5
nuotrauka-kalnuose

Kaip padaryti gerą nuotrauką kalnuose

Slidės, Snieglentės
2014 spalio 27
liepkalnis

Liepkalnis

Kurortai
2014 vasario 11
snieglente

Kokią snieglentę pirkti

Įranga, Snieglentės
2014 gruodžio 15
gopro hero 4

GoPro HERO4

Media
2014 spalio 4
off-piste

Saugus važinėjimas off-piste

Slidės, Snieglentės
2014 vasario 26
kaip tapti slidinejimo instruktorium

Kaip tapti slidinėjimo instruktoriumi?

Slidės, Snieglentės
2016 sausio 5
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
 • 1
  Minimum 16 asmenų
 • 2
 • 3
  Dominančios šalys
 • 4
  Apgyvendinimo tipas
 • 5
 • 6