+370 699 93519

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

slidinetoju-instagram-paskyros

Instagram paskyros slidininkams ir snieglentininkams  

Slidinėjimo kelionė už jūrų už kalnų, o žolė kieme žalesnė nei pavasarį? Norėdami priminti, kad kad kažkur šiame pasaulyje dar egzistuoja šviežiu sniegu nukloti šlaitai, dalinamės savo mėgstamiausiomis snieglentininkų ir slidininkų instagram paskyromis.

Snieglenčių mylėtojams

Sage Kontsenburg @sagekotsenburg

Šio amerikiečio stiliaus nesupainiosi su niekuo. Ne veltui olimpinį medalį jis nuskynė būdamas vos 20-ies.

Travis Rice @travisrice

A video posted by Travis Rice (@travisrice) on


Snieglenčių pasaulio legenda, susišlavęs daugiau nei 30 rimčiausių įvertinimų, tad jo nežinoti – tiesiog nepadoru.

Jeremy Jones @jeremyjones

A video posted by Jeremy Jones (@jeremyjones) on

Jam būsime amžinai dėkingi už Jones Snowboards lentas. Na, ir tobulai sukomponuotus sniegynų kadrus.

TransWorld SNOWboarding @twsnow

Nuo 1987 metų Nr.1 pozicijų pasaulyje neužleidžiantis žurnalas sužavės net visko mačiusius ir per viską čiuožusius.

Burton Snowboards @burtonsnowboards

Garantuota dozė kasdienės inspiracijos iš vienos stipriausių snieglenčių kompanijų.

John Jackson @johnjamun ir Eric Jackson @ejackshreds

A photo posted by John Jackson (@johnjamun) on

Broliai iš Kalifornijos snieglenčių pasaulyje atpažįstami iš stogą išnešančių triukų ir apšerkšnijusių dredų bei barzdos.

Frode Sandbech @frodesandbech

Profesionalus kelionių ir ekstremalaus sporto fotografas, dirbantis TransWorld SNOWboarding žurnalui.

Slidžių gerbėjams

KC Deane @kcdeane

A photo posted by KC Deane (@kcdeane) on

Ekstremalas iki kaulų smegenų savo paskyroje kalnų vaizdus saikingai skiedžiantis ne mažiau įspūdingais kelionių po įvairiausius kraštus kadrais.

Candide Thovex @candidethovex

Vienintelis slidininkas pasaulyje, sugebėjęs pelnyti aukščiausią įvertinimą abejose – freestyle ir freeride – rungtyse.

Sierra Quitiquit @sierraquitiquit

Tobula instagram kombinacija: profesionali slidininkė ir modelis.

Tanner Hall @tannerhall420

A video posted by Tanner Hall (@tannerhall420) on

Garantuotas adrenalino užtaisas – septynis kartus ESPN X-Games auksą laimėjęs slidininkas.

Jon Olsson @jonolsson1

A photo posted by Jon Olsson (@jonolsson1) on

Vienas geriausių freestyle slidininkų pasaulyje, neapsiribojantis vien sniegynų nuotraukomis.

Chris Benchetler @chrisbenchetler

Ypač aktyvus vyrukas yra ne vien talentingas slidininkas, bet ir puikus alpinistas, dviratininkas bei banglentininkas.

Jimmy Chin @jimmy_chin

A photo posted by Jimmy Chin (@jimmy_chin) on

National Geographic ir North Face fotografas, profesionalus alpinistas, slidininkas ir fotografas, instagram paskyroje pelnytai turintis daugiau nei milijoną sekėjų.

Ir galiausiai himountains instagram paskyra: Himountains @himountainstravel

„Hi Mountains" paskelbtą informaciją panaudojant kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, būtina nurodyti „Hi Mountains" kaip šaltinį.

slidinejimo sezonas - kur slidineti

Slidinėjimo sezonas: kada ir kur slidinėti?

Kurortai, Media
2017 rugpjūčio 5
Kaip Išsirinkti Slidinėjimo batus

Slidžių Batai: Kaip Išsirinkti?

Įranga
2015 lapkričio 11
snowboard filmai

5 kiečiausi snowboard filmai

Media
2014 spalio 12
nuotrauka-kalnuose

Kaip padaryti gerą nuotrauką kalnuose

Slidės, Snieglentės
2014 spalio 27
kaip issirinkti snieglentes batus

Kaip išsirinkti snieglentės batus?

Įranga, Snieglentės
2014 spalio 13
liepkalnis

Liepkalnis

Kurortai
2014 vasario 11
lavina

Kaip išgyventi sniego griūtį/laviną

Kurortai, Slidės, Snieglentės
2014 gruodžio 15
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
  • 1
    Minimum 16 asmenų
  • 2
  • 3
    Dominančios šalys
  • 4
    Apgyvendinimo tipas
  • 5
  • 6