+370 699 93519

Himountains yra licencijuotas kelionių organizatorius

dirbtinis sniegas gruzijoje

Slidinėjimas Gruzijoje: dirbtinis sniegas už 42 mln. Lt

Gudauri – jaunas bei sparčiai besivystantis, didžiausias Gruzijos slidinėjimo kurortas, įsikūręs Didžiojo Kaukazo kalnų grandinėje, Kazbegi regione. Gudauri – vos už 120 km atstumu nuo sostinės Tbilisio. Pats miestelis stūkso 2200 m kalnų viršūnėse, o keltuvai kelia į 3007 m aukštį.

2014-2015 metų sezonas Gudauri žiemos kurortui ypatingas – pirmą kartą slidinėjimo trasose bus purškiamas dirbtinis sniegas. Nuo šiol Gruzijos kalnai turės ilgesnį sezoną dėka 42 mln. litų (25 mln. larių) investicijų, kuriant dirbtinio sniego sistemas (vandens rezervuarai, vandentiekiai bei sniego gaminimo mašinos). Gudauri Plėtros Agentūra ir italų investicinė kompanija Demaclenko pasirūpino, jog šiais metais sezonas prasidės Gruodžio viduryje. Tai reiškia jog ilgai planuotos žiemos kelionės nebepriklausys išimtinai nuo oro sąlygų, o slidinėjimas Gruzijoje tęsis ilgiau ir sulauks daugiau pajamų bei lankytojų.

Gruzija pasižymi nuostabia gamta, svetingais ir vaišingais vietiniais. Šioje šalyje labai skani tradicinė Kaukazo virtuvė bei pigus vynas ir ski-pass’ai. Žiemos kurortai kvepia egzotika, tačiau kokybė neatsilieka nuo Europos. 22 skirtingi nusileidimai ir 50 km trasų, įskaitant kalnelį pradinukams bei ekstremalių pramogų snow parką. Gudauri šlaitai yra virš medžių linijos, todėl tai absoliutus ‘free-ride’ ir ‘off-piste’ mėgėjų rojus bei saugi nuo sniego griūčių vieta. Gudauri populiarus ir pigesnis nei kur kitur – Heliskiing, kuris garantuoja nepakartojamą galimybę mėgautis tonomis šviežio kalnų viršunių sniego. Straigtasparniai skraidina į 4200 metrų aukštį, kur atsiveria nuostabūs Kaukazo kalnynų vaizdai ir nesibaigiančios čiuožimo galimybės. Dėka plačių horizontų ir nedidelio kiekio kliūčių Gudauri yra laikoma viena iš geriausių speedriding’o vietų pasaulyje, kur ir jūs su profesionalių mokytojų pagalba galite išbandyti šio hibridinio skrydžio nuo kalno sportą.

Jauskitės užtikrintai, nes šią žiemą, sniego ir įspūdžių Gudauri tikrai nepritrūks. Hi Mountains antrus metus vežą į Gruziją ir šį sezoną paruošė net dvi keliones lėktuvu su Turkish Airlines. Pasirūpinome visomis kelionės smulkmenomis, kad sportinis bei registruotas bagažas būtų gabenamas nemokamai ir nei viena iš 7 nakvynių Gruzijos kalnų viešbutyje nepraeitų be tradicinių Gruziškos virtuvės pusryčių bei vakarienės. Peržiūrėkite kelionės aprašymą.

„Hi Mountains" paskelbtą informaciją panaudojant kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur, būtina nurodyti „Hi Mountains" kaip šaltinį.

slidinejimo sezonas - kur slidineti

Slidinėjimo sezonas: kada ir kur slidinėti?

Kurortai, Media
2017 rugpjūčio 5
slidinejimas su vaikais

Slidinėjimas su vaikais: kada ir kaip?

Kurortai
2015 gruodžio 16
pigios slidinejimo keliones

Pigios slidinėjimo kelionės

Media
2014 vasario 12
snieglenciu slidziu vaskavimas

Slidžių, snieglenčių vaškavimas

Įranga, Slidės, Snieglentės
2014 sausio 11
snieglente

Kokią snieglentę pirkti

Įranga, Snieglentės
2014 gruodžio 15
kelione i kalnus

Ką pasiimti į slidinėjimo kelionę?

Kurortai, Slidės, Snieglentės
2014 spalio 30
liepkalnis

Liepkalnis

Kurortai
2014 vasario 11
Gaukite kelionės pasiūlymą

Mūsų komanda suorganizuos Jums privačią kelionę į pasirinktus kurortus, užpildykite žemiau
esančią formą. Minimalus grupės dydis - 16 žmonių.

x
 • 1
  Minimum 16 asmenų
 • 2
 • 3
  Dominančios šalys
 • 4
  Apgyvendinimo tipas
 • 5
 • 6